Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Para Yuttu.

YazarMesaj
Admin

Admin

Tuttuğun Takım : BeSiKTaŞ

Kişi Sayfasi
Rep Puanı:
Para Yuttu. Left_bar_bleue0/0Para Yuttu. Empty_bar_bleue  (0/0)

Para Yuttu. Empty
MesajKonu: Para Yuttu.   Para Yuttu. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 11:09 am

Simdi halamların yazlıgı var oraya gittik bütün sülale orda neyse bi gün herkes bi konser var oraya gitcek bizde 3 cocuk gitmek istemiyoruz bunlarda basımızda babaannem bizi evde bıraktı 2 erkek 8 yaslarındayız bide bizden 2 yas büyük olan amcamın kızı var kız dediki hadi okey oynayalım biz tamam dedik oynuyoruz artık sıkıldık oynamaktan o arada bi bozuk para masanın üsütünde duruyo aldı kız parayı bakın dedi ben bunu tutcam attı agzına yutmus gibi yaptı cıkardı bizde wayy falan diyoruz ben aldım ben de güzel bi sekilde attım agzıma yutmus gibi yaptım sıra digerki cocuga geldi oda attı agzına 10 saniye falan gecti cocukj cıkarmıyo agzından sonra birden yere atladı kıvranıyo yerde kızda bana dediki noluyo buna dedi bende boguluyo dedim patt bagırıyoruz evdee babaanne diye geldi babaannem noldu falan dedi parayı yuttu dedik cocuk hala kıvranıyo yerde babaannem cocugu bi ters cevirdi halı gibi silkeliyo ama öle bi silkeliyis yok bıraksa ucucak cocuk öle bi silkeliyo yok bi türlü cıkmıyo para ama cocuk baktık nefes alıyo babaannem aldı bunu biraz gezdirdi getirdi ama cocuk cıkartmadı parayı sonra ortam yumusayınca biz okeye dewam bu sefer ordan bu cocuk baska para aldı eline babaanne bak yutyımmı dedi dalga geciyo babannme nasıl bi sinirlendi ama bir fırlattı terligi bunun kafaya lap diye cocuk yerde ondan sonra olayı hemen millete anlattık cocuk bide evin tek cocugu kıymetli biraz yani babası bi duydu bunu paranın cıkmasını kontrol edip duruyo cocuga her tuvaletini kagıt üsütüne yapıyo dısarda bizde elimizde cubuklarla bokları karısıtıryoz acaba cıktımı diye.
https://10mgenclik.yetkin-forum.com

Para Yuttu.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-